Get Adobe Flash player

Tunaylar Marka

LL2 Dijital Ağırlık Göstergesi

Uluslararası standartlara uygun teknolojik tasarımı ile başta elektronik basküller ve taşıt kantarları olmak üzere birçok tartım uygulamasında kullanılabilen Load Line 2 Dijital Ağırlık Göstergesi, saniyede 100 kez ADC okuma hızı ve 16,000,000 iç sayım değeri ile yüksek hassasiyete sahiptir…
LL2-WT Dijital Tartı Terminali

Load Line – 2 WT, özellikle Elektronik Taşıt Kantarları için tasarlanmış dijital tartı terminalidir. Renkli monitör ve pc klavyesi içeren donanımı ve operatörü yönlendiren anlaşılır menü yapısı ile son derece kolay kullanım olanağı sağlar.
LL2-WT-L Dijital Etiketleme ve Raporlama Terminali

Load Line 2 WT-L, özellikle Elektronik Platform Kantarları için tasarlanmış tartı terminalidir. Ticari ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Renkli monitör, bilgisayar klavyesi içeren donanımı ve operatörü yönlendiren anlaşılır menü yapısı ile son derece kolay kullanım olanağı sağlar. Geliştirilmiş windows tabanlı Win Label yazılımı ile platform kantarlarının yönetimi için tüm ihtiyaçlara cevap verir.

LL2-AXP Portatif Tartı Terminali

Aks kantarları ve benzeri mobil tartım uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanan LL2 AXP Portatif Tartı Terminali, ABS plastik çanta içerisine monteli termal yazıcısı ile kompakt bir sistemdir.

Şarj edilebilir pili sayesinde uzun bir süre şebeke elektriğine gereksinim duymadan kullanılabilir. Ergonomik tasarımlı koruyucu dış çantası ile taşınması ve kullanımı oldukça pratiktir. Üzerine adapte termal yazıcısı ile tartım sonuçları fişe yazdırılabilir.

LL3 Dijital Ağırlık Göstergesi

Load Line 3 özellikle elektronik basküllerde kullanılmak üzere tasarlanmış bir tartım göstergesidir. Uluslararası standartlara uygun teknolojik tasarımı ile başta elektronik basküller ve taşıt kantarları olmak üzere birçok tartım uygulamasında kullanılabilen LL3, alfanumerik kod girişine olanak tanıyan özelliği, yüksek kayıt hafızası ve gelişmiş fiş-etiket ve raporlama olanakları yanında birçok ilave tartım fonksiyonunu da beraberinde sunmaktadır.
Yük Hücresi Transmitter

Genellikle Endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Yük hücrelerinden gelen ağırşık bilgisini akım veya gerilim sinyaline dönüştürürler.